Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. den ŠvP_14.-18.5.

Ráno jsme si přispali déle (většinou do 6:30 hodin). Všichni jsme se moc těšili na snídani a měli jsme na co! Pan kuchař nám kromě obvyklých sýrů, šunky, lupínků, jogurtu, zeleniny, ... připravil i výborné palačinky. Mnozí jsme si přidali i několikrát smiley.

Dopoledne jsme barvili trička. Použili jsme tiskátka z brambor, barvy na textil, někdo k dotvoření trička použil ještě fixy. Naše učitelky se tak snažily, aby se nám trika povedla, že se z nich snad i kouřilo....

My jsme u toho zvládli ještě krásně nakreslit obrázek hotelu a postavu Krakonoše. Před obědem jsme si společně venku zazpívali pár písniček a stihli zahrát hry před hotelem.

A protože nám počasí zatím přálo, chtěli jsme toho využít a vyrazili jsme na výlet, na rozhlednu Žalý. Cestou jsme zvládli svačinu a dorazili krátce před malou přeháňkou. U rozhledny jsme si koupili pár drobností, posilnili se na cestu a po malé přestávce vyrazili zpět na hotel.

Dorazili jsme tak tak na večeři a po večerním klidu jsme ještě na chvilku vyrazili si zastřilet z foukačky, zaběhat a zahrát hlasitou poštu.

Už spíme, těšíme se na zítřek a hlavně v pátek na Vás smiley!